#TeamDietly - co robimy, czym się zajmujemy

Dietly.pl jest marketplacem i porównywarką cateringów dietetycznych, ale zacznijmy od początku. MasterLife Solutions Sp. z o.o. - bo to właśnie firma, która powołała do życia m.in. Dietly - działa od 2017 r. i segment B2C nie jest jedynym, w którym działa. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z największych graczy w branży foodtech w Polsce i mamy kilka solidnych filarów biznesowych. Oprócz Dietly.pl dużą część biznesu zajmuje B2B: sprzedaż oprogramowania do zarządzania cateringami, outsourcing usług np. logistycznych czy usługi z zakresu marketingu. Od 2021 r. należymy do Grupy Żabka.

Nasz #TeamDietly to aktualnie blisko 100 osób. Wraz z rozwojem produktów i usług nieustająco powiększamy nasze zespoły:

  • Produkt (Devs, QA, PO/PM, UX, UI)
  • Marketing
  • Sales (w tym usługi B2B)
  • Customer Support
  • Back Office (HR & Admin., Finance, Legal)

Nasze biuro znajduje się w Gdańsku i pracujemy hybrydowo, ale jesteśmy otwarci na współpracę zdalną jeśli mieszkasz poza Trójmiastem. Poniżej znajdziesz aktualnie otwarte rekrutacje.

Aktualnie poszukujemy:

Jeśli nie znalazłeś/-aś interesującej Cię roli, zostaw namiar do siebie w Aplikacji na Przyszłość!

Proces rekrutacyjny

Wartości

Wypracowane, wrzucone na warsztaty i kultywowane w firmie. Mamy zgodność, co do tego jak nasze środowisko pracy powinno wyglądać i do czego dążyć/ czym się kierować przy podejmowaniu decyzji każdego dnia. Nasz firmowy kompas!

Benefity

Współpracujemy na zasadach B2B. Nasze podejście do siebie nawzajem bazuje na wartościach i realizacji wyznaczonych celów. Do sprzętu czy wypłat zawsze na czas, a herbaty nie tylko dla zarządu, dorzucamy:

26 dni wolnych, płatnych od świadczenia usług
Dofinansowaną Kartę Multisport
Luxmed i ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach
Zniżkę na catering pudełkowy (a jakże!)
Wsparcie specjalistów z różnych dziedzin jak np. zdrowie, prawo, finanse, w ramach programu EAP
Spotkania integracyjne zespołowe i firmowe